hrát si a být spolu
Dudlík pro děti od 6 měsíců. Jeho tvar snižuje riziko ortodontických vad, součástí je i kryt pro dokonalou ochranu proti znečištění. V atraktivních barvách. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek

Zboží můžete nechat poslat s tištěným přáníčkem od Chytré opičky

Doprava zdarma od 4000 Kč

Při větším nákupu platíme dopravu my.

Snadná výměna zboží

Zboží, můžete 14 dnů od data převzetí vyměnit.

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

-20%

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

4 body do věrnostního systému

Jak funguje věrnostní systém Chytré opičky?

P00605

24 měsíců

Skladem

212 Kč s DPH

265 Kč s DPH

20% (53 Kč s DPH)

ks
Potřebujete poradit?

Jmenuji se Lucie a poradím Vám s nákupem. +420 773 576 637 info@chytraopicka.cz Můžete mi zavolat nebo napsat každý den od 8:00 do 22:00

Doprava zdarma od 4000 Kč

Při větším nákupu platíme dopravu my.

Snadná výměna zboží

Zboží, můžete 14 dnů od data převzetí vyměnit.

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Dudlík 6+ měsíců - Herobility - svítící

Dudlík pro děti od 6 měsíců. Jeho tvar snižuje riziko ortodontických vad, součástí je i kryt pro dokonalou ochranu proti znečištění. V atraktivních barvách.

Vnější část  dudlíku a sterilizační obal jsou vyrobeny z polypropylenu (PP), měkké hrany dudlíku jsou vyrobeny z TPE a  samotná savička je vyrobena ze silikonu.

Výrobek je v souladu s evropskou normou EN 1400. Všechny produkty Herobility jsou zcela bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

Ultratenká savička

Klasické dudlíky mají silnou základnu, ta vyvíjí tlak na zuby a dásně. Tento dudlík je ale jiný. Jeho ultratenký tvar výrazně snižuje riziko ortodontických vad.

Vnější část dudlíky má větrací otvory

Vnější část dudlíku je vyvinuta tak, aby dokonale přilnula k pokožce dítěte. Zároveň je vybavena větracími otvory, tím je zajištěna cirkulace vzduchu a je chráněna dětská pokožka. Vnější část dudlíku můžete také použít jako kousátko při prožezávání zoubků.

Snadnější stezilizace díky obalu

Dudlík je vybavený praktickou krytkou, která zabraňuje znečištění dudlíku při jeho přenášení. Zároveň tato krytka usnadňuje sterilizaci. Naplňte ji studenou vodou, zasuňte do ní savičku a celý dudlík umístěto do mikrovlnné trouby. (3 minuty, příkon 750W). Pak nechte dudlík minimálně 10 minut vychladnout. Další možností sterilizace je v myčce či v hrnci.

Kontaktujte nás!
Zobrazit všechny hračky s videem