Dudlík pro děti od narození do 6 měsíců. Jeho tvar snižuje riziko ortodontických vad, součástí je i kryt pro dokonalou ochranu proti znečištění. V atraktivních barvách. Více >>

Doprava zdarma od 2000 Kč

Při větším nákupu platíme dopravu my.

Snadná výměna zboží

Zboží, můžete 14 dnů od data převzetí vyměnit.

Při nákupu od 500 Kč máte samolepky na adventní kalendář zdarma.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

5 bodů do věrnostního systému

Jak funguje věrnostní systém Chytré opičky?

P00614

Skladem

265 Kč s DPH

ks
Potřebujete poradit?

Jmenuji se Lucie a poradím Vám s nákupem. +420 773 576 637 info@chytraopicka.cz Můžete mi zavolat nebo napsat každý den od 8:00 do 22:00

Doprava zdarma od 2000 Kč

Při větším nákupu platíme dopravu my.

Snadná výměna zboží

Zboží, můžete 14 dnů od data převzetí vyměnit.

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Dudlík 0-2 měsíců - Herobility - šedá/fialová

Dudlík pro děti od narození do 2 měsíců. Jeho tvar snižuje riziko ortodontických vad, součástí je i kryt pro dokonalou ochranu proti znečištění. V atraktivních barvách.

Vnější část  dudlíku a sterilizační obal jsou vyrobeny z polypropylenu (PP), měkké hrany dudlíku jsou vyrobeny z TPE a  samotná savička je vyrobena ze silikonu.

Výrobek je v souladu s evropskou normou EN 1400. Všechny produkty Herobility jsou zcela bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

Ultratenká savička

Klasické dudlíky mají silnou základnu, ta vyvíjí tlak na zuby a dásně. Tento dudlík je ale jiný. Jeho ultratenký tvar výrazně snižuje riziko ortodontických vad.

Vnější část dudlíky má větrací otvory

Vnější část dudlíku je vyvinuta tak, aby dokonale přilnula k pokožce dítěte. Zároveň je vybavena větracími otvory, tím je zajištěna cirkulace vzduchu a je chráněna dětská pokožka. Vnější část dudlíku můžete také použít jako kousátko při prožezávání zoubků.

Snadnější stezilizace díky obalu

Dudlík je vybavený praktickou krytkou, která zabraňuje znečištění dudlíku při jeho přenášení. Zároveň tato krytka usnadňuje sterilizaci. Naplňte ji studenou vodou, zasuňte do ní savičku a celý dudlík umístěto do mikrovlnné trouby. (3 minuty, příkon 750W). Pak nechte dudlík minimálně 10 minut vychladnout. Další možností sterilizace je v myčce či v hrnci.

Kontaktujte nás!
Zobrazit všechny hračky s videem