hrát si a být spolu
Dudlík pro děti od narození do 6 měsíců. Jeho tvar snižuje riziko ortodontických vad, součástí je i kryt pro dokonalou ochranu proti znečištění. V atraktivních barvách. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

-50%

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 2 věrnostní body

Jak to funguje?

P00615

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

133 Kč s DPH

265 Kč s DPH

50% (132 Kč s DPH)

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Dudlík 0-2 měsíců - Herobility - korálová/žlutá

Dudlík pro děti od 0-2 měsíců. Jeho tvar snižuje riziko ortodontických vad, součástí je i kryt pro dokonalou ochranu proti znečištění. V atraktivních barvách.

Vnější část  dudlíku a sterilizační obal jsou vyrobeny z polypropylenu (PP), měkké hrany dudlíku jsou vyrobeny z TPE a  samotná savička je vyrobena ze silikonu.

Výrobek je v souladu s evropskou normou EN 1400. Všechny produkty Herobility jsou zcela bez BPA, BPS, BPF, DEHP a ftalátů.

Ultratenká savička

Klasické dudlíky mají silnou základnu, ta vyvíjí tlak na zuby a dásně. Tento dudlík je ale jiný. Jeho ultratenký tvar výrazně snižuje riziko ortodontických vad.

Vnější část dudlíky má větrací otvory

Vnější část dudlíku je vyvinuta tak, aby dokonale přilnula k pokožce dítěte. Zároveň je vybavena větracími otvory, tím je zajištěna cirkulace vzduchu a je chráněna dětská pokožka. Vnější část dudlíku můžete také použít jako kousátko při prožezávání zoubků.

Snadnější stezilizace díky obalu

Dudlík je vybavený praktickou krytkou, která zabraňuje znečištění dudlíku při jeho přenášení. Zároveň tato krytka usnadňuje sterilizaci. Naplňte ji studenou vodou, zasuňte do ní savičku a celý dudlík umístěto do mikrovlnné trouby. (3 minuty, příkon 750W). Pak nechte dudlík minimálně 10 minut vychladnout. Další možností sterilizace je v myčce či v hrnci.

Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem