hrát si a být spolu
Nádherný vláček na tahání, žirafa Sophie, bude vaší kamarádkou. Dřevěný vláček se zvířátky – Janod – Žirafa Sophie je vhodná pro děti od 2 let. Je z kvalitního dřeva a holky i kluci mohou části vláčku nasazovat dle vlastní fantazie. Dva vagóny se od lokomotivy dají jednoduše odpojit. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 13 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J09506

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

689 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Nádherný vláček na tahání, žirafa Sophie, bude vaší kamarádkou. Dřevěný vláček se zvířátky – Janod – Žirafa Sophie je vhodná pro děti od 2 let. Je z kvalitního dřeva a holky i kluci mohou části vláčku nasazovat dle vlastní fantazie. Dva vagóny se od lokomotivy dají jednoduše odpojit.

Dřevo je hladce opracované a díky pastelovým barvám a zajímavým vzorům probouzí dětský zájem, fantazii a zlepšuje motorické dovednosti. Lákavé součásti tahacího vláčku děti lákají ke zkoumání, rozvíjí si tedy i hmatové schopnosti. A je čas vymýšlet si vlastní příběhy a zkoumat, jak vláček jezdí a co všechno umí.

Hračka důmyslně posiluje inteligenci dětí, vše je vyrobeno z bezpečných materiálů, dřevo je ošetřeno tak, aby se neoštěpovalo.

Hra obsahuje: 14 dřevěných bloků

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

Pojďme si s dětmi hrát s vláčkem. Precizní součásti hry a dokonalé vypracování do detailů vám dá jistotu, že se do hry můžete plně ponořit.

Rozměry balení jsou 27 x 6,7 x 9 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

  • kvalitní pevné zpracování
  • nezávadné barvy
  • hezké balení
  • univerzální dárek

Co hračka rozvíjí

Hračka Dřevěný vláček se zvířátky – Janod – Žirafa Sophie je vhodným dárkem, který rozvíjí jemnou motoriku, fantazii, a ještě je navíc naprosto nadčasový. Však vláčky už baví generace. Čas, který rodiče věnují dětem a kreativním hrám jim pomohou utvářet osobnost.

  • jemná motorika
  • zručnost
  • rozeznávání barev a tvarů
  • trpělivost
  • soustředění
Materiál
Dřevo
Dle věku
Od 2 let, Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka
Co hračka rozvíjí
napodobování
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem