hrát si a být spolu
Krásná pokladnička s magnetickým otvorem. Dřevěná pokladnička Janod – Prasátko vám navíc stále ukazuje, kolik mincí je nastřádáno. Kamarádské prasátko bude ochraňovat všechny penízky, které vaše dítě dostane a magnetický otvor udělá manipulaci s penězi jednodušší. Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 10 věrnostních bodů

Jak to funguje?

J04653

24 měsíců

Skladem - odesíláme hned

529 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00
Kamenná prodejna Praha 9
Po, Út, Čt, Pá: 9:00 - 16:00
St: 9:00-17:00
Pod Harfou 981/25
Praha 9, Vysočany

Krásná pokladnička s magnetickým otvorem. Dřevěná pokladnička Janod – Prasátko vám navíc stále ukazuje, kolik mincí je nastřádáno. Kamarádské prasátko bude ochraňovat všechny penízky, které vaše dítě dostane a magnetický otvor udělá manipulaci s penězi jednodušší.
Děti se tak učí umění prvního střádání, finanční gramotnosti a mají radost z toho, že si za ušetřené peníze mohou něco koupit. Rozvíjí také jemnou motoriku a matematické dovednosti.

Až nadejte správný čas, prasátko přežije - pak ho můžete na zadečku otevřít a penízky vysypat.

Věk vůbec neomezujeme, protože si dokážeme představit, že kasička může stát na nočním stolku u malého miminka jako malý naplněný dárek od babiček a dědečků, nebo si do nich bude batolátko šetřit své první penízky, ale jistojistě zajíčkem nepohrdne ani pubertální dívka, protože je to tááák roztomilé!

Nápaditý dárek i pro starší děti.

Dřevo je hladce opracované, krásně oblé a vše je vyrobeno z bezpečných materiálů, dřevo je ošetřeno tak, aby se neoštěpovalo. Takže vůbec nebude vadit, když bude prasátko chtít s dětmi spinkat v postýlce.

Je těžké mu odolat, protože pokladnička je úžasně roztomilá, navíc, když si koupíte jako dárek, už v důmyslné krabičce vidíte, jak vypadá. Neodolatelně.

Nádherná kreativní hračka z dílny francouzských designérů firmy Janod (jejíž historie sahá až do roku 1970) je podpořena nejen kvalitními materiály, nadčasovostí, ale také koresponduje s učením ve stylu Montessori. Materiály pochází z odpovědné lesní produkce. I tyto hračky jsou odolné a vydrží po generace.

Tak vzhůru do prvního střádání.

Rozměry balení jsou 13,5 x 11 x 12 cm.

Klady a zápory

Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace. A to se daří.

 • kvalitní pevné zpracování
 • nezávadné barvy
 • hezké balení
 • univerzální dárek od miminka po puberťáka
 • praktický dárek pro všechny generace
 • krásná ozdoba pokoje a dekorace

Co hračka rozvíjí

Hračka Dřevěná pokladnička – Janod - Prasátko je vhodným dárkem, rozvíjí finanční gramotnost a jemnou  motoriku a v pokoji nezůstane bez pozitivní odezvy díky svém vzhledu. Navíc vydrží po generace. Nechť je vaše první pokladnička roztomilá, ať mají děti k penězům li  zvířátkům áskyplný něžný vztah.

 • jemná motorika při vkládání mincí
 • zručnost
 • trpělivost
 • finanční gramotnost
 • počítání
Materiál
Dřevo
Dle věku
Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Typ hračky
Hrajeme si
Vhodné pro
Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí
matematické dovednosti
Kontaktujte nás!

Dobře poradím

Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

Rychle doručím

Společné hraní do druhého dne od objednávky

Točím videa

Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

Mám vlastní fotky

Rozbalené hračky zachycené u nás doma

Zobrazit všechny hračky s videem