hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
11 věrnostních bodů do věrnostního systému
DJECO

Svěží dřevěná saláterie pro každý den! Dřevěná hračka – Djeco – Salaterie je vhodná pro děti od 4 let. V pěkné dřevěné krabičce je uloženo vše potřebné pro rozložení všech součástí salátů a založení vlastního stánku se saláty. Míchání může začít! Zelený jemný salát, rajčata, sýr, houby nebo okurka už čekají! Více

Kód produktu: DJ06536 Doprava a platba

Svěží dřevěná saláterie pro každý den! Dřevěná hračka – Djeco – Salaterie je vhodná pro děti od 4 let. V pěkné dřevěné krabičce je uloženo vše potřebné pro rozložení všech součástí salátů a založení vlastního stánku se saláty. Míchání může začít! Zelený jemný salát, rajčata, sýr, houby nebo okurka už čekají!

Dřevěná šarmantní krabička se během chvilky promění v luxusní saláterii. Slouží jako podklad pro pohoštění nebo pro samotnou výrobu salátů.

Saláty se tvoří mícháním jednotlivých dřevěných kousků v pěkné červené dřevěné misce pomocí dvou obrovských vidliček. Pracujte podle obrázků na krabičce, nebo podle vlastní fantazie.

Vše je v krásném svěžím zeleném provedení. Pevné, trvanlivé vyrobeno ze dřeva a pevného kartonu, některé suroviny jsou látkové (např. listy salátu).

Sada obsahuje:

 • dřevěné kousky zeleniny a potravin do salátu
 • miska, vidličky
 • menu karta 

Dřevěná hračka – Djeco – Salaterie rozvíjí radost ze hry, hru na „jako“, rozeznávání barev, paměť, logické myšlení i prostorové vnímání. Vhodná na cesty nebo na dovolenou a jistě zaujme i dospělé a starší děti.

Rozměry balení: 20 x 16 x 4,5 cm

  Save

  Parametry

  Materiál Dřevo
  Dle věku Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
  Typ hračky Hrajeme si, Učíme se
  Vhodné pro Kluka, Holku

  Produkty, u kterých jsme pro Vás připravili video z testování11