Svěží dřevěná saláterie pro každý den! Dřevěná hračka – Djeco – Salaterie je vhodná pro děti od 4 let. V pěkné dřevěné krabičce je uloženo vše potřebné pro rozložení všech součástí salátů a založení vlastního stánku se saláty. Míchání může začít! Zelený jemný salát, rajčata, sýr, houby nebo okurka už čekají! Více >>
Můžete zakoupit jako dárek s přáním od Chytré opičky
Snadná výměna zboží do 14 dnů od převzetí
Doprava zdarma od 4 000 Kč

Pokud si přejete balíček doručit bezkontaktně, prosím napište to do poznámky k objednávce. Kurýr Vám bude dopředu volat a nechá balíček za dveřmi. (Možné pouze při platbě předem)

Ke každé objednávce dostanete samolepky na výrobu pokojíčku pro zvířátka z krabice.

Objednávky zasíláme i na Slovensko

+ 11 věrnostních bodů

Jak to funguje?

DJ06536

24 měsíců

Skladem

582 Kč s DPH

ks
Jsem Lucie a poradím Vám
Každý den od 8:00 do 22:00

Svěží dřevěná saláterie pro každý den! Dřevěná hračka – Djeco – Salaterie je vhodná pro děti od 4 let. V pěkné dřevěné krabičce je uloženo vše potřebné pro rozložení všech součástí salátů a založení vlastního stánku se saláty. Míchání může začít! Zelený jemný salát, rajčata, sýr, houby nebo okurka už čekají!

Dřevěná šarmantní krabička se během chvilky promění v luxusní saláterii. Slouží jako podklad pro pohoštění nebo pro samotnou výrobu salátů.

Saláty se tvoří mícháním jednotlivých dřevěných kousků v pěkné červené dřevěné misce pomocí dvou obrovských vidliček. Pracujte podle obrázků na krabičce, nebo podle vlastní fantazie.

Vše je v krásném svěžím zeleném provedení. Pevné, trvanlivé vyrobeno ze dřeva a pevného kartonu, některé suroviny jsou látkové (např. listy salátu).

Sada obsahuje:

 • dřevěné kousky zeleniny a potravin do salátu
 • miska, vidličky
 • menu karta 

Dřevěná hračka – Djeco – Salaterie rozvíjí radost ze hry, hru na „jako“, rozeznávání barev, paměť, logické myšlení i prostorové vnímání. Vhodná na cesty nebo na dovolenou a jistě zaujme i dospělé a starší děti.

Rozměry balení: 20 x 16 x 4,5 cm

  Save

  Klady a zápory

  Hračky od Chytré opičky jsou vybírány do sortimentu velmi pečlivě a bývají i osobně vyzkoušené. Co doporučíme, za tím si stojíme. Dbáme na vysokou kvalitu hraček, zdravotní nezávadnost a chceme, aby hračky vydržely snad i celé generace a spotřební výrobky s vámi byly co nejdéle.

  • nadčasová hra z kvalitního dřeva a materiálů umožňuje více druhů her
  • vhodné na cesty nebo na dovolenou

  Co hračka rozvíjí

  Hračka Dřevěná hračka – Djeco – Salaterie rozvíjí jemnou motoriku, paměť a prostorové vnímání. Čas, který s dětmi nad kreativními, didaktickými hračkami strávíme, se nám vrátí v jejich šťastném rozvoji.

  • jemnou motoriku
  • koordinaci oko-ruka
  • prostorové vnímání
  • rozeznávání barev
  • rozvíjí hru „na jako…“
  Materiál
  Dřevo
  Dle věku
  Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
  Typ hračky
  Hrajeme si, Učíme se
  Vhodné pro
  Kluka, Holku
  Kontaktujte nás!

  Dobře poradím

  Každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 h.

  Rychle doručím

  Společné hraní do druhého dne od objednávky

  Točím videa

  Zábava s hračkami v akci v přímém přenosu

  Mám vlastní fotky

  Rozbalené hračky zachycené u nás doma

  Zobrazit všechny hračky s videem