Proč v našem eshopu nenajdete kartonový domeček pro panenky od Vilac?

Jak naši zákazníci ví, všechny naše hračky, které najdete na Chytré opičce testujeme. Dnes vám chceme ukázat, proč v našem testu neuspěl kartonový domeček pro panenky od Vilac, který vypadá na první pohled moc hezky.

Značka Vilac patří mezi naše nejoblíbenejší značky na našem eshopu. Vyniká kvalitou a to především v oblasti dřevěných hraček. I mistr tesař se ale občas utne a  najde se vyjímka, která potvrzuje pravidla. A právě proto je tu Chytrá opička, která vám hračky otestuje a nabídne pouze ty, které vyhovují našim kritériím.

No a jaká ta kritéria vlastně máme? To se můžete dočíst v našem článku.

A co se nám konktrétně na domečku nelíbilo? Podívejte se na krátké hodnocení, ale nejvíce vám napoví naše fotogalerie.

Pevnost kartonu

Vzhledem k tomu, že tento domeček je určen na hraní si s panenkami, není karton dostatečně pevný. Časem se stane, že se patra jednoduše prohnou. Celkem je domeček dost nestabilní a už při dodání hračky byly obě části křivé. Na fotce níže vidíte, jak se pod pouhým přitlačením jednoho prstu karton prohýbá. Co teprve pak, když v nich budou skákat panenky pod tíhou dětských hrátek.

Zpracování

Na domečku se nám nelíbí mnoho detailů, které nejsou dotažené do konce.Potah na kartonu není na některých místech hezky zakončený.

Kování

Spojení domečku je přes kování, které je ale velmi malé vzhledem k velikosti domečku a časem se bohužel uvolnilo. Také ji vidět, že na celý domeček jsou použity jen dvě kování - tím už je karton křivý při spojení.