Kritéria testování hraček na Chytré opičce

Certifikáty

Všechny hračky musí splňovat zákonné certifikáty, které se na ně vztahují, ať už jde o atesty pro malé děti, certifikace barev atd.. Navíc se snažíme hledat i hračky, které získaly i nějaká jiná ocenění v různých soutěžích, na veletrzích či ceny rodičů.

Hračky, které se stávají součástí rodiny

Společné chvilky, ve kterých s dětmi hrajeme, jsou vzácné a velmi brzy odletí jako peříčko. S každým dnem, každým měsícem, jsou ta roztomilá děťátka starší a jiná. Každý den s nimi je neopakovatelný.

Proto vybíráme takové hračky, při kterých právě takové chvilky prožijete. Ať už je to společně strávený čas při hraní si s domečkem pro panenky nebo vymalování obrázku, který můžete darovat třeba babičce.

Vybíráme proto kvalitní dřevěné hračky, zajímavé kreativní sady ze všech koutů světa.

Tak trochu jiné hračky

Hledáme hračky takové, které nenajdete v běžném hračkářství. Hračky, které lahodí i oku nám maminkám a mohou se stát i nádhernou dekorací v dětském pokoji.

Hračky testují děti i dospělí

Ano, máme důkazy od těch nejdůležitějších. Naše hračky testují i samy děti. Ať už naše, děti kamarádek, známých. Chceme ale také, aby se hračky líbily i jejich rodičům. O to častěji pak dospělí usedají k dětem a chtějí si s nimi společně hrát. A společně strávené chvilky je to nejcenější, co můžeme dětem dát.