Víme, že se může zdát ještě brzy, ale Chytrá opička už se pomalu připravuje na vánoční sezónu. Všechny hračky a hry je potřeba koupit dopředu a mít dostatečné zásoby, nejoblíbenější hračky totiž bývají před Vánoci často vyprodané a chceme tomu předejít. 

Podívejte se na všechny dostupné novinky ZDE.

My Vám tady ukážeme naše 3 tipy, které nám učarovaly

TIP 1 - Dřevěná kuchyňka Janod se zvuky

Veliká dřevěná kuchyňka se zvuky nás učarovala na veletrhu hraček. Má všechno potřebné, co ocení každý malý kuchař a kuchařka. Velkou výhodou je, že součástí balení je i příslušenství včetně hrnců a potravin. Kuchyňka vydává bublavý zvuk vaření a vody. 

kuchynka janod

TIP 2 - Kufřík s nářadím - Djeco

Praktický dřevěný kufřík s nářadím od značky Djeco s velkou výbavou zaujme malé kutily a pomocnice. Je vhodný pro děti od 3 let a součástí jsou i výukové karty, kde se děti dozví, na co se jednotlivé nářadí používá. Perfektně opracované dřevo a krásné provedení je samozřejmostí francouzské značky Djeco.

kufrik s naradim detsky

TIP 3 - Dřevěná hračka - Nauč se počítat

Pomocí jednoduché skládačky mohou děti poznávat čísla a jejich význam utvářením spojitostí mezi zrakem a motorikou. Na jejím návrhu se podíleli odborníci a je vytvořena tak, aby děti jednotlivé vztahy mohly objevovat přirozeně a samostatně v souladu s praxí výukových metod Montessori.

nasazovaci drevena hracka s cisly