Magnetické puzzle nabízí jako hračka spoustu výhod

Skládačka puzzle existuje v mnoha variantách. Mezi ty nejoblíbenější patří magnetické, které spojují fascinující vlastnosti magnetu a možnost složit si krásný a originální obrázek či zajímavý motiv.

Nachystali jsme pro vás celou kategorii těchto skvělých hraček. Navíc jsou všechny vyrobené ze dřeva, tradičního materiálu s ideálními vlastnostmi, co zaručují vysokou odolnost i dlouhou životnost a jedinečný vzhled. Ať už u nás vyberete jakýkoliv typ, vaše zlatíčko z něj bude nadšené!

Skvělé i na cesty

Magnetickou skládačkou můžete své děťátko vybavit třeba i na delší cestu autem. Protože jednotlivé dílky drží díky magnetu na svém místě, nemusí se obávat, že by se mu pracně poskládaný obrázek třeba při brždění či zatáčení sesunul z plochy.

A víte také, že při skládání puzzle se děti zdokonalují v celé řadě dovedností? Kromě kreativního myšlení procvičí i jemnou motoriku či logické uvažování. A nesmíme zapomenout ani na trpělivost či schopnost soustředit se. Tato hračka má zkrátka množství předností, které ovlivní vývoj vašeho šikuly v tom nejlepším smyslu slova.