Značka Wonderworld přináší dětem radost už od roku 1985 a její výrobky patří v současné době mezi ty nejlepší dřevěné hračky na trhu. Vynikají prvotřídním materiálem, nádherným provedením a neokoukaným designem, který uchvátí i nejednoho dospělého. Pyšní se proto spoustou prestižních ocenění po celém světě a patří mezi prémiové výrobce, co nikdy nezklamou.

Společnost klade důraz jak na špičkovou kvalitu svých hraček, tak i na ochranu životního prostředí. Při výrobě využívá průmyslově zpracovávané kaučukovníky určené k obnově a vodou ředitelné barvy a laky, které neznamenají ekologickou zátěž. Některé druhy hraček dokonce zdobí čistě přírodními barvami získanými z listů, květin či plodů. Balení je zpravidla ze 70% recyklovatelného papíru.

Svůj uvědomělý postoj dává firma najevo i prostřednictvím zajímavých projektů, např. tzv. „Tree Plus“, kdy za každý pokácený strom vysazují farmáři nový. A k tomuto přidá právě Wonderworld ještě jeden navíc. V neposlední řadě upozorňuje na potřebu chránit přírodu i děti speciálními sériemi eko her. 

Žádná položka