Nejlepší hračky najdete podle věku dítěte – tak, aby je bavily i rozvíjely - Maped

Chytrá opička pečlivě navybírala podnětné, kvalitní a originální hračky pro každou věkovou kategorii a vy si je teď můžete objednat na našem e-shopu. Vaše dítko si je prostě zamiluje a hračky navíc vydrží leccos, takže si s nimi vyhraje klidně i další generace.

V pestré nabídce her a hraček se nejsnáze zorientujete podle toho, jak je dítě staré. Díky roztřídění podle věku snadno vyberete hračky, které vaši holčičku nebo chlapečka zaujmou, zabaví ho a zároveň mu pomohou se rozvíjet a objevovat svět.

To nejlepší pro miminko jsou hry s rodiči. Nabídněte mu také některou z krásných dřevěných hraček pro nejmenší. Jemnou motoriku pomohou rozvíjet hračky pro roční dítě. Bezpečnost nade vše, a tak i hračky pro dvouleté dítě musí její kritéria splňovat. Jsou vesele barevné a tříbí dovednosti i myšlení. Od 3 let se začínají čím dál víc lišit hračky pro kluky a holky. Tříleté děti si rády užijí zábavné hry nebo magnetické sady. Rozmanité jsou i hry pro čtyřleté děti, obzvlášť můžeme doporučit různé kreativní sady. Začátky školní docházky dětem usnadní didaktické hry pro předškoláky a pro děti od 6 let. Nezapomeňte, že i školáci si rádi hrají, a tak jim určitě vyberte některou z parádních hraček pro děti od 9 let.


10 tipů na vánoční dárky pro předškoláky

Podpořit ve vývoji předškolní děti už nemůže být jednodušší. S našimi hračkami a pomůckami máte navíc jistotu, že vyberete produkty z nezávadných materiálů, s kvalitním zpracováním a edukativním podtextem. Tak jdeme na pár vánočních tipů?


10 tipů na vánoční dárky pro dvouleté děti

10 tipů na vánoční dárky pro dvouleté děti

Dvouleté děti, to už je jiná! Ty už chvíli neposedí, baví je objevovat, tvořit, zkoušet a dělat všechno jako dospělí. Čím upoutat jejich pozornost, aby se rozvíjely, tak aby o tom pro samou zábavu samy ani nevěděly? Je tady várka dalších deseti tipů.


10 tipů na vánoční dárky pro děti od jednoho roku

Lámete si hlavu nad tím, co byste tak tomu ročnímu děťátku pořídili, aby si užilo zábavu a zároveň rozvíjelo svoje dovednosti a motoriku? Vsaďte na rytmus, pohyb, barvy a zvuky. Máme pro vás další várku deseti tipů na vánoční dárky pro děti od jednoho roku!