Pořiďte dětem 3D puzzle – skládačku, která prověří jejich zručnost i logické myšlení

Skládat puzzle je skvělá zábava, na jejímž konci čeká odměna v podobě krásného výsledného obrázku. A tak není divu, že si své fanoušky našla tato hračka mezi všemi věkovými kategoriemi napříč světem. A i když je sama o sobě skvělá, výrobci se přeci jen snažili posunout ji v dokonalosti ještě o stupínek výš. Tak vzniklo moderní 3D puzzle, které zaručeně nadchne i vaše zlatíčko.

Puzzle v této variantě přináší možnost vytvořit si například postavičku či figurku v trojrozměrném provedení. V naší nabídce najdete rozmanité varianty vhodné pro holky i kluky, stačí jen vybrat tu nej.

Hlavním principem je většinou zasouvání jednotlivých dílků do sebe podle návodu. Starší děti to mohou zkusit i bez něj, pak to pro ně bude i takový zajímavý rébus, nad kterým si trochu potrápí mozkové závity.

Hračka pro holky i kluky

Trojrozměrné puzzle je jako super skládačka oblíbené u holek i kluků. A zamlouvá se i rodičům, protože podporuje rozvoj mnoha důležitých dovedností. Za všechny stačí jmenovat jemnou motoriku, logické myšlení, zručnost a schopnost soustředit se. 

Žádná položka