Djeco - Tajný deník s kouzelným světlem a zámkem - Steve

Neohodnoceno
Značka: DJECO
Překrásný deníček se zámkem a kouzelným perem na všechny tajnosti světa. Kdo jako dítě netoužil po deníčku se zámkem? Tento je navíc vybaven kouzelným neviditelným perem, které se zabarví, když na popsanou stránku posvítíte přiloženým světlem. Vyrábí francouzská značka Djeco.
Dostupnost Skladem (2 ks)
290 Kč
Djeco - Tajný deník s kouzelným světlem a zámkem - Steve
Neohodnoceno
Značka: DJECO
U nás je to naživo
U nás je to naživo
Hračku si můžete prohlédnout na videu nebo na reálných fotkách, které pořizujeme s našimi dětmi během jejich bezprostřední hry.
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Máme vlastní sklad a 99% zboží ihned k dispozici, Pokud tomu tak není, ihned Vás informujeme. Expedujeme každý pracovní den.
Jsme taky rodiče
Jsme taky rodiče
Všichni si pro naše děti přejeme to nejlepší. Proto vybíráme jen takové produkty, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni.
Naši ambasadoři a testeři
Naši ambasadoři a testeři
Naši testři si pro Vás ke vybraným hračkám připravili recenze, tipy na rozvojové hry a bojovky. Neváhejte a inspirujte se! :-)

Všechny skryté velké i malé zážitky budou v tomto deníčku zcela v bezpečí a přečte je jen ten, kdo má kouzelné pero. Deníček o velikosti 15,5 x 20 x 1,2cm má zámeček a dva klíče. Malé spisovatelky ocení krásných 88 stran pro tvořivé psaní. Velikost balení 15,5 x 20 x 1,2cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Djeco
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika
Dle věku: Pro předškoláky, Od 6 let, Od 9 let
Materiál: Ostatní
Typ hračky: Tvoříme
Vhodné pro: Holku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velkým pojmem. Vyrábí ty nejkrásnější hračky a hry pro děti. Hračky Djeco vznikly již v 50. letech 20. století, kdy jejich původní zakladatelka marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. O několik let později začala sbíra tocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly některé výrobky Djeco první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

V nabídce této značky najdete zejména dřevěné a didaktické hračky, společenské hry, originální puzzle a luxusní designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady, které díky své originalitě a zpracování patří mezi špičku. Všechny výrobky vynikají nejen perfektním provedením, ale také nádhernými ilustracemi, z nichž mnohé mají za úkol přiblížit dětem svět umění a inspirovat je pro jejich vlastní tvoření.

 

Podobné produkty

Kreativní sada s fóliemi - Djeco - Krásný les
340 Kč
DJ09519
Djeco - Prstové barvy v tubě - třpytivé  6 ks
450 Kč
DJ09017
Djeco - Desková hra Tinyly party
810 Kč
DJ06972
Balanční hra - Djeco - ABC bum
799 Kč
DJ08543
Djeco - Umělecké stuhy - Ptáčci
299 Kč
DJ09488
Djeco - Udělej si sám - Masky zvířata jungle
250 Kč
DJ07900
Djeco - Kreativní sada - Vyrob si sám - inspirace přírodou DJ07974
Logická hra - Djeco - Polyssimo
540 Kč
DJ08451