hrát si a být spolu

Stáhněte si velikonoční přáníčko pro děti na tvoření

Konečně se nám už ukázalo sluníčko a v Chytré opičce začínají velikonoční přípravy. Pro děti mám připravené drobnosti, mám vytištěnou velikonoční bojovku a ještě nám chybělo něco na tvoření. Pokud jste u nás poprvé můžete ještě stáhnout loňské velikonoční aktivity, vyrobíte si tak kuřátko a velikonočního zajíčka.

A jako každý rok tu máme pro vaše děti kránou velikoční tvořivou aktivitu. Tentokrát jsme chtěli, aby děti nemyslely jen na sebe, ale aby někoho potěšily. Naše grafička Zuzka tak vymyslela velikonoční přáníčko ve tvaru vajíčka s překvapením.

Na vytvoření přáníčka budete potřebovat: pastelky nebo fixy: Náš Péťa má letos v oblibě tyto s motivem Harryho Pottera, Eliška neonové fixy od značky Djeco, miluje totiž detailní kresbu a Daneček má kulaté fixy s razítky. Nůžky a obálku.

Pochlubte se nám svými výtvory na sociálních sítích, nasdílejte přáníčko označte nás tam @chytraopička a my vybreme jednoho z vás a pošleme mu kreativní balíček od Chytré opičky

Přáníčko si stáhněte kliknutím na obrázek.

velikonoční tvoření

Ke stažení

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies klikněte na tlačítko "Souhlasím" Další informace

SouhlasímNastavení