Soutěž o Magnetickou stavebnici Connetix

Spouštíme soutěž o Magnetickou stavebnici Connetix – 100 dílů!

Od dnešního dne, 1. března 2023, do pátku 10. března 2023, máte možnost soutěžit o magnetickou stavebnici Connetix 100 dílů.

Soutěž je jednoduchá, můžete se do ní zapojit pod soutěžním příspěvkem na našich sociálních sítích, Facebook nebo Instagram. Podrobná pravidla naleznete níže.

Z účastníků, kteří splní soutěžní podmínky, bude vylosován jeden výherce, a to v pátek 10.3. v 18:00. Jméno výherce bude zveřejneno v původním příspěvku.

Cena:

Magnetická stavebnice Connetix – 100 dílů

Skvělá magnetická stavebnice je vhodná pro děti od 3 let. Silné magnety zajistí dokonalé přilnutí stavebnice, uvnitř najdete spoustu magnetických dílů na vytvoření různých staveb. Součástí balení je také brožura pro inspiraci, co vše se dá ze stavebnice postavit.

Podmínky soutěže Facebook:

  1. Sleduj účet Chytré opičky na platformě Facebook
  2. Dej Líbí se mi tomuto a jednomu dalšímu příspěvku
  3. Označ někoho dalšího, komu by se soutěž mohla líbit. Počet komentářů je neomezený, ale jejich obsah se nesmí opakovat.

Podmínky soutěže Instagram:

  1. Sleduj účet Chytré opičky na platformě Instagram
  2. Dej ❤️ tomuto a jednomu dalšímu příspěvku
  3. Označ někoho dalšího, komu by se soutěž mohla líbit. Počet komentářů je neomezený, ale jejich obsah se nesmí opakovat.

Instagram a Facebook nejsou pořadatelé nebo sponzoři soutěže, ani s ní nijak nesouvisí.

Pořadatelem soutěže je společnost FIXTAPE s.r.o. se sídlem Novosady 879/109, 594 01 Velké Meziříčí, IČO: 04054962, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 87909. Změna pravidel soutěže či její zrušení bez náhrady jsou vyhrazeny.